UŽIVO / Sarajevo – Seltik: Preokret na Koševu, Eduard doveo goste u vodstvo

0

50′ – Gol za Seltik, 1:2 na Koševu. Eduard je strijelac. Sjajno je ušao igrač gostiju u šesnaesterac, oslobodio se čuvara i pogodio sa desetak metara.

48′ – Kao i na početku prvog, Seltik ima blagu dominaciju.

20:48 – Počelo je drugo poluvrijeme.

20:32 – Kraj poluvremena na Koševu. Igrači su ispraćeni aplauzom.

45′ – Dvije minute sudijske nadoknade.

43‘ – Gosti drže sve konce igre u svojim rukama.

39′ – Velika šansa za Seltik, ali Ajer je pucao preko gola sa desetak metara. Sarajevo je stalo nakon gola.

35′ – Eurogol Seltika s 30 metara. Na Koševu je 1:1. Džonston je bio strijelac. Šteta.

32′ – Prvi udarac Seltika u okvir, ali Kovačević lagano brani.

30′ – Gooooooooooooooooooool. Oremuš je strijelac. Ludnica na Koševu.

24′ – Nakon korenra pucao Lazić, ali opet korner.

23′ – Rahmanović je imao priliku. Izblokiran je na petercu, ali je izborio korner.

20′ – Sarajevo se oslobodilo početnog pritiska i sve češće ima loptu u posjedu.

18′ – Prvi udarac Seltika prema golu Sarajeva otišao je daleko.

15′ – U prvih 15 minuta svi napadi Seltika se završavaju na vrhu kaznenog prostora Sarajeva. Gosti imaju loptu, ali bh. prvak je opasniji.

11′ – Dobra prilika za Sarajevo ponovo. Prethodno je žuti karton dobio Lazić.

7‘ – Stopostotna šansa za Sarajevo, Hebibović je izašao sam na gol, ali je golman skratio ugao i odbranio.

3′ – Sarajevo je vrlo oprezno ušlo u utakmicu.

19:45 – Počeo je meč Sarajeva i Seltika. Gosti su prvi krenuli s centra.

19:34 – Desetak minuta pred početak na tribinama je oko 25.000 navijača, od toga 200 goostujućih.

19:15 – Pola sata pred utakmicu već je 15.000 navijača na Koševu. Prestala je kiša.

19:01 – Legendarni golman Čobo Janjuš odjeven je potpuno u bordo boje. Utakmicu će gledati u društvu Nedima Runde.

Fudbaleri Sarajeva i Seltika večeras od 19:45 igraju prvi meč prvog pretkola Lige prvaka.

Objavljeni su zvanični sastavi timova. Milanoviću, Šerbečiću i Oremušu ovaj meč bit će debitantski za bh. prvaka.