Home VIJESTINajnovije Pogledajte rezultate glasanja na svim biračkim mjestima u Podgorici

Pogledajte rezultate glasanja na svim biračkim mjestima u Podgorici

by rajvosa
0 komentara

Opštinska izborna komisija Glavnog grada objavila je preliminarne rezultate glasanja u Podgotici.

Izborna komisija Glavnog grada Crne Gore objavila je privremene rezultate lokalnih izbora u Podgorici, prema kojim je najviše mandata, njih 24, osvojio pokret “Svi za naš grad”, piše CDM.

– Na osnovu rezultata glasanja na svim biračkim mjestima u Glavnom gradu Podgorici, izborna komisija utvrđuje da je pojedina izborna lista dobila sljedeći broj glasova, i to: SNP – Temeljno za Podgoricu mr Nebojša Vuksanović – 2.719, SVETOSAVSKA srpska Lista – Saberimo se za Nemanjin grad – mr Mirko Rmandić – 220, Pokret Evropa sad! – 21.388, Aleksa Bečić – Demokrate – Ujedinjena Crna Gora – Demos – Idemo ljudi! – 10.628, Demokratski front – Za budućnost Podgorice – 17.953, Dritan Abazović – Može Podgorica – Ovo je naš grad Građanski pokret URA – Civis – Albanska Alternativa – 6.265, Preokret – 1.807, Pokret Svi za naš GRAD – dr Ivan Vuković – 37.518 glasova, naveli su iz OIK-a.

U mandatima Pokret Svi za naš GRAD – Ivan Vuković osvojio je 24 mandata, Pokret Evropa sad 13 mandata, Aleksa Bečić – Demokrate – Ujedinjena Crna Gora – Demos – Idemo ljudi 6 mandata, Demokratski front – Za budućnost Podgorice 11 mandata, Dritan Abazović – Može Podgorica – Ovo je naš grad! – Građanski pokret URA – Civis – Albanska Alternativa 4 mandata.

banner

Članovi izborne komisije, kako su naveli u saopštenju, nisu imali prigovora na utvrđivanje rezultata izbora.

Rok za podnošenje žalbi ističe večeras u 20 sati.

Na OVOM LINKU možete pogledati kako su glasali Podgoričani.

Možda ti se također sviđa

Ostavite komentar

sarajevograd.BA uvijek nastoji tačno, objektivno i pravovremeno informirati svoje čitatelje o svim aktuelnostima iz svih sfera života, poštujući postulate novinarske profesije i profesionalne standarde.

Korisni linkovi

Izbor urednika

Najnoviji članci